הבלוג השישי למנייננו
אומרים לי שצריך לכתוב רק על ספרים, כי הלוא לכך נוצר, שתכיר/י את ספריי.
אני יודעת מראש שלא אוכל לעמוד בהסתגרות. הופכת עולמות הוא בלוג דעתן, כך שתקרא/י כאן גם על מעשי גינון, שמסורה לו, הסביבה, הפיזית והחברתית, הבריאות והנתיבים אליה, השואה והדרכים ממנה אל חדוות היצירה והחיים. נעים להכיר!

הודעה מפתה

עיתון Haaretz הארץ: ״בלחץ המפלגות הדתיות, מנדלבליט ירכך את האכיפה נגד הדרת נשים.״

התשובה שלי:

מרגע זה ועד מחר – ה-29 לספטמבר – בחצות, לנשים וגם לגברים, מוצע לקבל – שי חינם – בדו״אל, עותק דיגיטלי בעברית המקורית שבה נכתב, של ספרי – ׳סודות׳ -. שלחו הזמנה לכתובת hudnapress@gmail.com – רק עד חצות – והבקשה ל׳סודות׳ תמולא עוד לפני התקיעה בשופר! שי חינם!!! מהרו פן תאחרו!

17:30


22046977_10155868329894090_2067641872185216455_n

מה לא עושים בשביל כפרה צמחונית?

חזרתי מטיול בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות – של רכיבה על אופניים. הכביש לחוץ כמו המון אדם המחכים להגעת רכבת בהודו. מה עוד שכולם לובשים לבן. מראה חביב. ניכר שמתחיל לשעמם לילדים/ות. כמה פעמים אפשר לרכב על הכביש מפה לשם וחזרה?


מה שכן, כולם מדברים. כולם/ן מדברים עם כולן/ם. הרי שנה שלימה צמו מדיבורים ישירים וכעת אפעס לא נאה לדבר בסלולארי ביום הכיפורים. אז ״מה עושים עכשיו? לאן ניסע?״ ״כולם אחריי, אחורה.״ ״… אימא שלי בכתה, ׳לא בחרתי אותו׳. אבא בחר בה. כל החיים היא בכתה,״ אומר גבר לאישה שעימו, כבני ארבעים או שלושים, לך תדע הלוא בני שישים כבני ארבעים בימינו, יבורכו.

הוי, יש כפרה על לצוטט ?

קורינה


corinna by zipi copy
9 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול