הבלוג השישי למנייננו
אומרים לי שצריך לכתוב רק על ספרים, כי הלוא לכך נוצר, שתכיר/י את ספריי.
אני יודעת מראש שלא אוכל לעמוד בהסתגרות. הופכת עולמות הוא בלוג דעתן, כך שתקרא/י כאן גם על מעשי גינון, שמסורה לו, הסביבה, הפיזית והחברתית, הבריאות והנתיבים אליה, השואה והדרכים ממנה אל חדוות היצירה והחיים. נעים להכיר!

קבלת פנים חגיגית

עודכן ב: 8 אוק 2019

הנה באת לנוח מעט לאחר מסעות מתישים על פני כדור הארץ הווירטואלי. אגב, המסך שלי נשבע שהפלנטה הזו מרובעת. אני לא, לא מרובעת. אני כמוך. כמוך חיה כאן עם רגל, או קצה ציפורן אחת - מחוץ לבועה הקטנה הפרטית שצריכה, ולא מצליחה, לאטום בפניי את המצוקה של האחרים בחוץ, שלי בתוככי תוכה. את הטלוויזיה זרקתי מן הבית לפני עשרים שנה, הרדיו פתוח לקול המוסיקה, אני כותבת בלילות וישנה כשהעולם רועש, כל ערב נשבעת מחדש שלא אשוטט בעשרים אתרי חדשות בעולם - וגולשת, וקוראת, ובוכה. כמוך. אבל אני נזהרת שהדמעות תיפולנה מחוץ לבועה. אז בימים שכאלה להקים הוצאת ספרים, ועוד להוציא לאור את "סודות", ועוד להקים אתר - זה מותרות של פינוק או הצהרת שפיות?
האמת? שניהם. ועוד סוד קטן: ספר "הזוהר", שמעט ממנו למדתי בחוג לספרות עברית, מספר שהעולם בראשיתו היה אגור בעשרה כלים: אצילות, חסד, בינה... והכלים נפלו לארץ. נשברו. מאז יש בכל דור ל"ו צדיקים שמלאכתם היא לאסוף את ניצוצות השברים, ולהביא תיקון. רק שלושים ושישה! לא פלא שזה לוקח להם כל כך הרבה זמן. ועוד כולם גברים. אז האתר והספרים שלי - הם הניצוצות שאני בהתנדבותי מרימה ומצרפת ואמשיך כך לצרף אחד לאחד. עד כמה שתלוי בי, אני מצדי אשתדל לחיות לנצח. אבל למה לחכות כל כך הרבה זמן, אפשר להצטרף. אפשר להתעורר מן התרדמת הנוראה שנפלה על הארץ. שום נסיך לא יופיע למרות שנשפכה כבר יותר מטיפת דם אחת. צעד אחד כבר עשית, בביקורך אצלי... נשאר עוד לשלוח במחובר ניצוץ של קישור לל"ו (פחות או יותר) צדיקותיך וצדיקיך. כי אפשר ואפילו רצוי לחיות בעולם טוב יותר.

תודה על הביקור. עוד ניפגש הרבה,

1 צפיות0 תגובות
כאן נרשמים לעדכונים, טיפים ולחישות:
 סדנא לקריאה יוצרת

Contact ליצירת קשר

קורינה הסופרת

הוצאת חודנה

ת.ד. 53007 תל אביב 6153001

hasofferettcorinnabooks@gmail.com

מכתבים הם שמחה

© כל הזכויות שמורות לקורינה הסופרת | איורים: אוקסנה גריבינה. 

    עטיפות ספרים: סטודיו דוד טרטקובר, דנה גז ותרומת קרן מ.ק. אשר

.Copyright 2002-2019 © Corinna Hasofferett Tel-Aviv, Israel All rights reserved | Art by Oksana Grivina.

Book covers: Studio David Tartakover, Dana Gez, M. C. Esher Fund Donation